KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14419027
nr 1441 9027
Oidentifierad konstnär. Signerad, Fjordlandskap. Olja på duk, 65x99, yttermått inklusive ram: 82x116 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 10 januari 2022
kl 18:31:55
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr